A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: core/MY_Controller.php

Line Number: 408

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/core/MY_Controller.php
Line: 408
Function: strtotime

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/membership_catalog/site/Membershipcatalog.php
Line: 14
Function: getUserSession

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: core/MY_Controller.php

Line Number: 408

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/core/MY_Controller.php
Line: 408
Function: date

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/membership_catalog/site/Membershipcatalog.php
Line: 14
Function: getUserSession

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

HAKO
QENDRA E EKSPORTEVE SHQIPTARE
ALBANIAN EXPORT CENTER
HOTLINE :      +355 67 604 52 40      e Hë - e Pr  8:00  - 18:00
ADRESA :   Rr. "Gjin Bua Shpata", Pallatet e Aviacionit të Vjetër, Shk. 4, Kati i I, Ap.16, Tiranë

HAKO

Country : Albania
Adress : Autostrada Tiranë - Durrës, km5 - Shqiperi, Kodi postar: 1051
E-mail contact : center@albania-export.com
Telephon contact : +355 4 4104100
Company site : http://www.hako.al
PRODUKTET
  • Proshuta
  • Te marinuara
  • Sallame

HISTORIKU

Kompania është themeluar në vitin 1994 nga familja HAKO. Fabrika ndodhet në autostradën Tiranë – Durrës, 5 km në perëndim të qytetit të Tiranës.

Aktiviteti I saj kryesor është përpunimi I mishit në mbi 70 lloje sallame, proshuta dhe produkte të marinuara. Kompania me një fabrikë me kapacitet me mbi 4000 ton prodhim në vit punëson mbi 200 punonjës dhe është prezent me produktet e saj në të gjithë qytetet dhe fshatrat e Shqipërisë. Furnizimi me lëndë të para bëhet nga distribucione të vendit ose nga kompani Europiane. Çertifikimi lidhur me sistemin e menaxhimit te cilesise: ISO 9001: 2008, ISO 22000: 2005, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 2007 dhe sistemin e sigurise ushqimore HACCP është vërtetuar nga kompania ndërkombëtare IQNET.Sot kompania ka rritur spektrin e shërbimeve dhe është prezente me filiale në të gjithë Shqipërinë duke bërë që klientet të kenë mundësinë të gjejnë në çdo kohë dhe sa me të freskëta produktet HAKO.

Ne jemi rritur dhe zhvilluar falë kërkesave dhe sygjerimeve të konsumatorëve duke i konsideruar ata partnerë të rëndësishëm të biznesit.

Jemi prezent në familjet shqiptare, çdo ditë e më tepër.

Përpiqemi të kënaqim kërkesat. shijet dhe të përmbushim misionin tonë: standart, korrektësi, shërbim cilësor për klientin.