A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: core/MY_Controller.php

Line Number: 408

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/core/MY_Controller.php
Line: 408
Function: strtotime

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/eventsplace/site/Eventsplace.php
Line: 14
Function: getUserSession

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: core/MY_Controller.php

Line Number: 408

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/core/MY_Controller.php
Line: 408
Function: date

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/eventsplace/site/Eventsplace.php
Line: 14
Function: getUserSession

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

Viroexpo 2018
QENDRA E EKSPORTEVE SHQIPTARE
ALBANIAN EXPORT CENTER
HOTLINE :      +355 67 604 52 40      e Hë - e Pr  8:00  - 18:00
ADRESA :   Rr. "Gjin Bua Shpata", Pallatet e Aviacionit të Vjetër, Shk. 4, Kati i I, Ap.16, Tiranë

Viroexpo 2018

The start date of the event :    

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: content/fullcard.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/views/frontend/eventsplace/content/fullcard.php
Line: 20
Function: strtotime

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/eventsplace/site/Eventsplace.php
Line: 67
Function: view

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.

Filename: content/fullcard.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/albaniae/public_html/alba/views/frontend/eventsplace/content/fullcard.php
Line: 20
Function: date

File: /home/albaniae/public_html/alba/controllers/eventsplace/site/Eventsplace.php
Line: 67
Function: view

File: /home/albaniae/public_html/index.php
Line: 270
Function: require_once

23-02-2018
The start time of the event :    9-00
Duration :    3
Organizer :    Virovitica-Podravina County
Venue :    Virovitica
Contact person :    Bardha Qokaj
Contact phone :    +355686077519
Contact E-mail :    bardhap@gmail.com

 AFI & Alb Export ne bashkepunim me Bashkimin e Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë ju fton të merrni pjesë në Panairin Viroexpo 2018, i cili do të mbahet në 23-25 shkurt 2018, në Kroaci.

Panairi, i cili do të organizohet nën përkujdesjen e Ambasadorit tonë në Kroaci, ka disa elemente, ku përfshihen takimet B2B, ekspozimin e produkteve shqiptare, veçanërisht ato agro-ushqimore, si dhe përfshirja e sektorit të turizmit.

Ky panair është një mundësi e mirë per te gjithe ju qe jeni të interesuar të eksportoni në tregun kroat dhe të krijoni marrëveshje bashkëpunimi. 

Per me shume informacion ju lutem klikoni linkun: http://viroexpo.com.hr/

Nese jeni te interesuar te merrni pjese, ju lutem te na shkruai ne adresen me poshte per te shprehur interesin tuaj:  bardhap@gmail.com  0686077519